Podsumowanie występów zespołów Enea Basket Poznań

U12 Basket Team Suchy Las – Enea Basket Junior Poznań 76:64 (23-8, 9-13, 23-17, 21-26)

W spotkaniu drużyn U12 Basketu Team Suchy Las z poznańską Eneą lepsi okazali się gospodarze z Suchego Lasu, którzy wygrali spotkanie 76:64. Drużyny podzieliły się zgodnie pod względem zwycięstw w kwartach, jednak decydująca była przewaga wypracowana przez zespół gospodarzy w pierwszej kwarcie. W następnej rundzie okazja do rewanżu już na własnym boisku, a poza tym porażki nie powinny zniechęcać tych bardzo młodych adeptów koszykówki, a raczej  budować świadomość, że w sporcie można zarówno wygrać jak i przegrać, ale nawet porażki mogą być zwycięstwem.

Punkty dla Enei zdobyli: M. Flieger 42, J. Pyszczorski 6, J. Stolarz 6, A. Walków 4, A. Sosnowski 2, M. Goliwąs 2, J. Jażdżewski 2.