Podsumowanie występów zespołów Enea Basket Poznań

3LM Enea Basket Junior Poznań – MKS Września 69:72 (18:16, 14:19, 16:23, 21:14)

W kolejnym spotkaniu 3 LM zespół Enei doznał pierwszej porażki w tegorocznym sezonie. Mecz był niezwykle wyrównany, toczący się przy niewielkiej przewadze gości, którzy przewyższali naszą drużynę przede wszystkim pod względem fizycznym i obyciem boiskowym. Spotkanie zaczęło się od serii niecelnych rzutów naszych zawodników, co skrzętnie wykorzystali rywale prowadząc po pierwszych minutach 10:2. Nie załamało to młodych koszykarzy Enei, którzy potrafili wygrać 1 kwartę dwoma punktami /18:16/. Druga kwartę ponownie lepiej rozpoczyna zespół wrzesiński, który odrabia niewielką stratę, wychodzi na prowadzenie, które utrzymuje do końca kwarty: 35:32. Również trzecia kwarta należy do zespołu przyjezdnego, który zwiększa prowadzenie do 10 punktów: 58:48. W ostatniej kwarcie meczu młodzież Enei rzuca się do odrabiania strat i na koniec meczu zabrakło niewiele, ale zwycięzcą zostaje drużyna MKS Września 72:69.

Punkty dla Enei zdobyli: A. Najder 15(1×3), I. Mastalerz 11(2×3), D. Grodzki 10(1×3), K. Kaczyński 8(1×3), Ł. Grodzki 8, K. Koc 7, K. Długiewicz 4, O. Nowak 2, P. Mieloch 2, N. Wojtkowiak 2.