Pierwsza porażka koszykarzy Enea Basket Poznań

Pierwszej porażki w tym sezonie 2 ligi doznali koszykarze Enea Basket Poznań. MKS Sokół Międzychód zwyciężył 94:77 (27:23, 21:16, 30:16, 16:22). Patronat nad poznańskim klubem sprawuje Nasz Głos Poznański.

W sobotnie późne popołudnie kolejny mecz w ramach rozgrywek II ligi koszykówki męskiej rozegrał zespół Enei Basket Poznań. Już przed spotkaniem wiadomo było, że o zwycięstwo w tym meczu będzie niezwykle trudno. Poznaniacy przystąpili do meczu osłabieni brakiem Jakubów – Fiszera oraz Andrzejewskiego, natomiast do drużyny rywala wrócił po kontuzji Damian Szymczak. Jaka jest wartość tego zawodnika wiedzą doskonale wszyscy zorientowani w rozgrywkach II-ligowych.

Mecz potwierdza obawy. Na domiar złego P. Stankowski przebywa na boisku w pierwszej połowie tylko 7 minut, bowiem w tym czasie łapie 3 faule i przez większą część pierwszej połowy w składzie boiskowej piątki występuje 2 juniorów.