Nieszablonowe projekty mieszkaniowe: co proponują deweloperzy?


Rynek nowych nieruchomości rozwija się tak szybko, a konkurencja jest tak duża, że deweloperzy proponują nie tylko funkcjonalnie zaprojektowane mieszkania w różnym metrażu. Odpowiadają też na potrzeby nowych grup odbiorców i realizują projekty nieszablonowe. Co to oznacza w praktyce i jaka jest propozycja deweloperów?

Szukając idealnego miejsca na start, wybierzemy kawalerkę lub niewielkie mieszkanie dwupokojowe. To będzie także idealny produkt dla klienta myślącego o tym, żeby ulokować w nieruchomościach nadwyżkę kapitału. Pary lub młode rodziny szukają mieszkań 2- lub 3-pokojowych o konkretnym metrażu.

Dopasowanie do różnych potrzeb i duże możliwości aranżacyjne to cechy funkcjonalnych projektów. Z takim założeniem tworzymy nasz projekt – Enklawę Winogrady, pamiętając o nowych grupach odbiorców i ich charakterystyce – mówi Krystian Cebulski, inwestor osiedla Enklawa Winogrady.

Z roku na rok zmienia się nasz styl życia i podejście do pracy. Coraz więcej osób pracuje, posiadając własną działalność gospodarczą – jednoosobową lub mikroprzedsiębiorstwo. Wśród nich nie brakuje freelancerów, którzy chcą i lubią rozwijać się, pracując w domu. Część firm oferuje swoim pracownikom możliwość pracy zdalnej, tzw. „home office” na stałe lub przynajmniej jeden dzień w tygodniu. Młodzi ludzi, którzy zakładają rodziny, chętnie decydują się powyższe rozwiązania. To pozwala swobodnie łączyć życie zawodowe z prywatnym. – Z pewnością odpowiadamy na tak zdefiniowane potrzeby. Mieszkania 3- i 4-pokojowe pozwalają na wydzielenie dodatkowej przestrzeni. Własny gabinet do pracy sprawdzi się w grupach zawodowych: grafików, architektów, projektantów, przedstawicieli branży e-commerce – podkreśla inwestor osiedla Enklawa Winogrady.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz