Mistrzowie wędkarstwa odwiedzą Poznań i targi RYBOMANIA


Szukają przygody i przemierzają świat w poszukiwaniu gigantycznych ryb. Wędkarstwo jest ich sposobem na życie. Tak w wielkim skrócie można powiedzieć o gościach specjalnych, którzy w tym roku pojawią na RYBOMANII w Poznaniu, które odbędą się 9-11 lutego na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Tak jak w latach poprzednich tak i w tym roku targi RYBOMANIA odwiedzą osobistości wędkarskiego świata – ludzi oddai swojej pasji, którzy szukają przygody i przemierzają świat w poszukiwaniu rekordowych okazów.
Oko w oko z rybą gigantem
Pasjonaci wędkarstwa będą mogli spotkać się między innymi z Jakubem Vagnerem, jednym
z najbardziej znanych pogromców wodnych potworów. Ten wędkarz pochodzący z Czech ma na koncie wiele rekordowych połowów takich jak arapaima o wadze 130 kg, sum pospolity o wadze 110 kg czy sum Goliat o wadze 215 kg.
O walce z gigantycznymi rybami będzie można również porozmawiać z takimi gwiazdami wędkarstwa jak Philippe Carême (ponad setka złowionych sumów o długości powyżej 200 cm, w tym największego suma albinosa), Wojciech Andrzejak (jego rekord osobisty to okaz o długości 263 cm), Jean Chritophe Conejero, który jest rekordzistą świata jeśli chodzi o sumy – 272 cm, oraz członkowie grupy Black Cat Team Polska, którzy również specjalizują się w połowie sumów.

Cd. na str. 2

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz