Miejski program OK Poznań – zniżki czekają


We wszystkich tych miejscach jest dostępna aktualna informacja o partnerach OK Poznań oraz o benefitach. Ważne: przed odwiedzeniem punktu należy umówić wizytę – można to zrobić poprzez stronę ok.poznan.pl. Z OK Poznań mogą także korzystać osoby, które z różnych powodów nie będą mogły osobiście złożyć wniosku o kartę imienną programu w Punktach Obsługi Klienta. Wystarczy wówczas pisemne upoważnienie dla innej dorosłej osoby.

Działa również punkt na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, przy ul. Głogowskiej 16, naprzeciwko Dworca Zachodniego, czynny pn-pt: 8-16. W tym miejscu nie trzeba umawiać się na wizytę. Można tam zarówno odebrać kartę, jak i wyrobić jej duplikat w przypadku zgubienia lub zniszczenia (odpłatnie) oraz złożyć reklamację.

– Chcemy, by program był dostępny dla wszystkich – mówi Mariusz Wiśniewski, zastępca prezydenta Poznania. – Zarówno dla osób, które doskonale poruszają się po internecie i korzystają z licznych aplikacji, jak i dla tych, którzy na co dzień tego nie robią. Dlatego rozliczanie podatków w Poznaniu można potwierdzić nie tylko online, ale także przychodząc do jednego z punktów obsługi klienta.

Miasto we współpracy z Centrum Inicjatyw Senioralnych przygotowało także 40 szkoleń (w tym 10 online) dla osób, które chcą dowiedzieć więcej o aplikacji i sposobach korzystania z niej. Podczas zajęć będzie można poznać zasady działania programu – zwłaszcza aplikacji i strony internetowej. Prowadzący spotkanie pomogą założyć konto i wyjaśnią, jak korzystać z OK Poznań.

Dla obsługi klientów działa specjalna infolinia, nr tel.: 61 250 90 90 (czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8-17), e-mail: info@okpoznan.pl. Wszelkie uwagi i sugestie można też zgłaszać za pomocą formularza kontaktowego zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz