Łukasz Nowak zwycięzcą CITY TRAIL onTour Poznań

Drugie miejsce we wczorajszych zawodach zajął Paweł Tarasiuk (16:25), a trzeci był Mateusz Nowak (16:40).

Wśród kobiet zwycięstwo odniosła Alicja Radziej, która minęła linię mety w czasie 19:31. – Dopiero od tego roku wzięłam się na poważnie za treningi, wcześniej biegałam bez planu treningowego, tylko dla siebie. Trenuję głównie pod półmaraton. Dzisiaj pierwszy raz byłam w Lesie Marcelińskim, więc zaskoczył mnie podbieg, który wyrósł za trzecim kilometrem, ale dałam radę – mówiła na mecie zwyciężczyni – Alicja Radziej.

Drugie miejsce wywalczyła Katarzyna Kołaczkowska-Szcześniak (20:01), a trzecią lokatę zajęła Hania Jaraszkiewicz (20:01).

We wtorkowym biegu startował Dariusz Listopad z Lublina. – Biegam w CITY TRAIL w Lublinie od kilku lat. Dzisiaj po raz pierwszy wziąłem udział w cyklu w innym mieście. Mam wrażenie, że nasza lubelska trasa jest trudniejsza niż tutejsza, na której miałem okazję wystartować. Przed tygodniem w Lublinie biegaliśmy po deszczu, więc było dość grząsko. Tutaj warunki na trasie były idealne – podkreślił po biegu zawodnik.