Lechici zagrali w meczu Polska – Niemcy 0:2

Tomasz Kędziora i Dariusz Formella z Lecha Poznań wystąpili w spotkaniu młodzieżowej reprezentacji Polski z Niemcami 0:2 w ramach Turnieju Czterech Narodów.

Kędziora

W zespole prowadzonym przez Marcina Dornę, który pochodzi i mieszka w podpoznańskim Zakrzewie Tomasz Kędziora rozegrał całe spotkanie, a Dariusz Formella opuścił boisko w 63 minucie. Porażka w spotkaniu z Niemcami oznacza, że Polska choć jest liderem tabeli do ostatniej kolejki będzie walczyć o historyczny triumf w Turnieju Czterech Narodów i musi liczyć na korzystne wyniki innych spotkań.

Polska –  Niemcy 0:2 (0:1)
Bramki: Davie Selke (4. minuta), Sebastian Kerk (53. minuta – rzut karny)
Żółte kartki: Straus, Uryga – Selke, Mukhtar, Wittek.
Czerwona kartka: Davie Selke (55. minuta – za kopnięcie przeciwnika).
Sędzia: Sandro Schärer (Szwajcaria).

Polska: Bartłomiej Drągowski (46. Damian Podleśny) – Tomasz Kędziora, Dominik Sadzawicki (84. Gracjan Horoszkiewicz), Igor Łasicki, Jonatan Straus (63. Hubert Matynia) – Damian Szymański (77. Maik Lukowicz), Alan Uryga (84. Sebastian Rudol) – Paweł Cibicki, Dariusz Formella (63. Konrad Nowak), Przemysław Frankowski (46. Adam Dźwigała) – Mariusz Stępiński.