Lech – Wisła 4:0. Przełamanie Kolejorza przy Bułgarskiej w pięknym stylu

W 71 minucie na murawie pojawił się Joao Amaral, a ataki lechitów pojawiały się coraz częściej. Najpierw 17-letni Kamiński, który dziś rozegrał bardzo dojrzałe spotkanie przymierzył z dystansu. Z tym strzałem poradził sobie bramkarz Wisły, z dobitką Christina Gytkjeara już nie. Lech prowadził 2:0, ale na tym nie poprzestał. W 77 minucie Amaral fenomenalnie podał prostopadle do Jóźwiaka. 21-latek wykorzystał starania Portugalczyka i pewnym strzałem pokonał bezradnego Buchalika. Gol Jóźwiaka niewątpliwie zasłużony. Udzielał się w niemal każdej akcji.

W 80 minucie na murawie zameldował się Filip Marchwiński, a 5 minut później cieszył się ze zdobytej bramki. Doskonale wiedział, co ma zrobić, gdy piłka pojawiła się przy jego nogach. Ze spokojem wpakował futbolówkę do siatki.