Lech przegrywa z Legią

Lech Poznań w 13. kolejce Lotto Ekstraklasy przegrał w Warszawie z Legią 1:2 (0:0). Gospodarze objęli prowadzenie po bramce w 64 minucie Nemanji Nikolicia, a wyrównał w 89 minucie z rzutu karnego Marcin Robak. W doliczonym czasie gry poznaniacy stracili bramkę, którą zdobył Kasper Hamalainen.

Lech Legia

LEGIA WARSZAWA – LECH POZNAŃ 2:1 (0:0)

Bramki: dla Legii: Nikolić (64), Hamalainen (90+1); dla Lecha: Robak (89, karny).

Żółte kartki: Rzeźniczak, Nikolić, Malarz (Legia), Makuszewski – (Lech).

Czerwone kartki: Burić (Lech)

LEGIA: Arkadiusz Malarz – Łukasz Broź, Maciej Dąbrowski (46. Michał Kucharczyk), Jakub Czerwiński, Jakub Rzeźniczak – Vadis Odjidja Ofoe, Tomasz Jodłowiec, Thibault Moulin (90. Kasper Hamalainen) – Guilherme, Nemanja Nikolić, Miroslav Radović (84. Michał Kopczyński)

LECH: Matus Putnocky – Tomasz Kędziora, Jan Bednarek, Lasse Nielsen, Tamas Kadar – Łukasz Trałka (81. Radosław Majewski), Abdul Aziz Tetteh – Maciej Makuszewski, Darko Jevtić (64. Marcin Robak), Szymon Pawłowski – Maciej Gajos (81. Dawid Kownacki)

Widzów: 28 842.