Lech Poznań pokonał w sparingu wicemistrza Danii

Lechici po pierwszej części spotkania zasłużenie prowadzili. Byli drużyną aktywniejszą i stwarzającą więcej sytuacji podbramkowych. Otwierającego gola zdobył w 43 minucie Mikael Ishak po pewnym uderzeniu z rzutu karnego. Duńczycy zdołali wyrównać w 61 minucie po rozegraniu rzutu rożnego. Strzał strzelca Daniela Hoegha był dopiero drugim celnym uderzeniem rywali poznaniaków.

Podopieczni Macieja Skorży na straconą bramkę szybko odreagowali. W 75 minucie po zamieszaniu w polu karnym piłkę trącił i posłał do siatki Karlo Muhar. Nieco ponad 5 minut później prowadzenie Lecha podwyższył Filip Marchwiński, zwieńczając składną akcję strzałem do pustej bramki. Na tym golu jednak spotkanie się nie zakończyło. Piłkarze FC Midtjylland tuż przed końcem zdołali zdobyć jeszcze trafienie kontaktowe. Z dośrodkowania z prawej flanki świetnie skorzystał Rasmus Nicolaisen i ostatecznie sparing rozgrywany przy Bułgarskiej został zakończony wynikiem 3:2.