Lech pokonał Górnika Łęczna!

W meczu 11. kolejki Lotto Ekstraklasy piłkarze Lecha Poznań wygrali z Górnikiem Łęczna 2:1. Kolejorz do przerwy przegrywał po trafieniu Grzelczaka w 13 minucie, a w drugiej połowie dla poznaniaków strzelali Gajos (71) i Makuszewski (90).

Lech Zagłebie Lubin 68

GÓRNIK ŁĘCZNA – LECH POZNAŃ 1:2 (1:0)Bramki: Grzelczak (13) – Gajos (71), Makuszewski (90)
Żółte kartki: Dźwigała, Jurisa – MakuszewskiGórnik: Sergiusz Prusak – Aleksander Komor (46. Paweł Sasin), Maciej Szmatiuk, Gerson, Leandro – Grzegorz Bonin, Krzysztof Danielewicz, Adam Dźwigała, Grzegorz Piesio – Slaven Jurisa (62. Javier Hernandez), Piotr Grzelczak (89. Przemysław Pitry)

Lech: Matus Putnocky – Tomasz Kędziora, Lasse Nielsen, Jan Bednarek, Tamas Kadar – Łukasz Trałka (60. Maciej Gajos), Abdul Aziz Tetteh – Maciej Makuszewski, Darko Jevtić (82. Radosław Majewski), Szymon Pawłowski – Marcin Robak (74. Dawid Kownacki)

Widzów: 7078.