Skład Lecha na mecz z FC Utrecht

Mario Situm po jednym meczu przerwy wraca do wyjściowego składu. Chorwacki skrzydłowy zagra od pierwszej minuty w spotkaniu z FC Utrecht.

Siłę ofensywną Kolejorza poza wspomnianym Situmem będą tworzyć Maciej Makuszewski i Christian Gytkjaer, którzy w starciu z Piastem Gliwice zdobyli trzy bramki. W środku pola wystąpi Trałka, który także trafił do siatki rywala w ostatnim meczu ligowym. Na ławce rezerwowych usiądzie z kolei Nicki Bille, który otworzył wynik niedzielnego spotkania.

W osiemnastce na mecz znaleźli się m.in. Robert Gumny, Nicklas Barkroth i Mihai Radut. Zabrakło natomiast Kamila Jóźwiaka, który ostatnio zagrał od pierwszej minuty, a także Vernona De Marco. Argentyńczyk z hiszpańskim paszportem w środę wystąpił w meczu rezerw Kolejorza, które pokonały Nielbę Wągrowiec 3:0.

Początek meczu Lecha o godz. 20:15.

SKŁAD LECHA NA MECZ Z FC UTRECHT:

Lech: Matus Putnocky – Emir Dilaver, Nikola Vujadinović, Rafał Janicki, Volodymyr Kostevych – Łukasz Trałka, Abdul Aziz Tetteh, Radosław Majewski – Maciej Makuszewski, Christiaj Gytkjaer, Mario Situm

Ławka rezerwowych: Jasmin Burić, Robert Gumny, Maciej Gajos, Nicki Bille, Mihai Radut, Nicklas Barkroth, Deniss Rakels

Źródło: lechpzonan.pl