Kozły Poznań wygrywają w Szczecinie!

W Szczecinie Husaria podejmowała drużynę Kozłów Poznań. Po bardzo emocjonującym meczu, pełnym dramaturgii Kozły wygrały 20:13 (0:13).

Sobotni mecz nie zaczął się dla poznaniaków pomyślnie, bo już na początku drugiej kwarty przegrywali 0:13, do przerwy wynik nie uległ zmianie. Kozły popełniały dużo błędów, drużyna grała jakby się gdzieś zagubiła. Po rozpoczęciu trzeciej kwarty nasza gra wyglądała zupełnie inaczej, widać było, że rozmowa z trenerem w trakcie przerwy wstrząsnęła drużyną co poskutkowało.

W trzeciej kwarcie poznaniacy popełniali już znacznie mniej błędów, lecz wynik pozostał bez zmian. Kibice stawali się coraz bardziej nerwowi, ale ich wytrwałość została wynagrodzona. Dopiero w czwartej kwarcie udało się doprowadzić do wyrównania, dzięki dobrym akcją rozgrywającego Patryka Barczaka, najpierw przyłożenie zdobył Bartek Woch, podwyższył Wojtek Szymański (13:7). Punkty na wyrównanie zdobył poznański rozgrywający i na 4 minuty przed końcem był remis 13:13.