No i znowu Lech pokonany!

Lech Poznań po 9 minutach gry prowadził z Rapidem Bukareszt na turnieju w Hiszpanii. Gola strzelił Tomasz Kędziora po główce po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Cztery minuty później po ręce Ubiparipa w polu karnym, zawodnik rumuński pokonał z karnego Krzysztofa Kotorowskiego. W drużynie Lecha od pierwszych minut grał Kasper Hämäläinen. W 52 minucie Rapid objął prowadzenie 2:1, po błędzie obrony Lecha. Nicole Grigore w 69 minucie strzela drugiego gola w tym meczu. Jest 3:1 dla Rapidu. Lech znowu przegrywa z rumuńską drużynę. Był to bardzo kiepski mecz Kolejorza, do którego dostroił się trener wprowadzając Djurdjevicia w 90 minucie. Ivan wyrzucił piłkę z autu i sędzie skończył mecz… Co chciał trener Lecha sprawdzić, czy Ivan nie zapomniał jak wyrzuca się piłkę z autu?