Jeździeckie halowe derby Poznania na Woli

Podczas piątkowych zmagań w jeździeckich halowych derbach Poznania dużą rundę wygrał Mściwoj Kiecoń na klaczy Digisport Satisfaction.

17 par wystartowało w najważniejszym w piątek konkursie. Bezbłędnych przejazdów było aż siedem. Drugi najlepszy wynik miał Łukasz Piksa na La Casa, a trzecie miejsce zajęła Angelika Ojczenasz na Casquell.

Łukasz Brzóska wygrał pierwszą klasę N, co stawia go w pozycji lidera rankingu Motyle Gali. Przypominamy, w mini turnieju rozgrywanego podczas zawodów w Poznaniu i Wrocławiu do wygrania przeszkoda firmy Gala.

W sobotę, na hipodromie Wola zawody będą trwały od rana. Najciekawiej zapowiada się duża runda (16.30) o puchar „500 razy razem Tarant Events i ZawodyKonne.com, a także tytułowe Halowe Derby Poznania (18.00) o puchar i nagrodę KIA Delik. Wstęp wolny.