IKP „Niezniszczalna” Olimpia Poznań

Można zaryzykować stwierdzenie, że IKP Olimpia Poznań, to najprężniej rozwijający się klub piłkarski w Wielkopolsce. Wczoraj zawodnicy trenera Dariusza Gajowieckiego pokonali w mini-derbach Poznania Przemysława Poznań 6-0

Niezniszczalni – tak można podsumować to, co na b-klasowych boiskach wyczyniają zawodnicy IKP Olimpii. Nie przegrali żadnego spotkania i tylko w jednym ligowym meczu padł remis, a było to spotkanie z Lotnikiem Poznań. Drużyna pod dowództwem trenera Dariusza Gajowieckiego zbiera żniwa w każdej kolejce. Skutkuje to tym, że Olimpia ma o jeszcze o co walczyć. Zawodnicy IKP mogą znaleźć się w TOP5 najskuteczniejszych drużyn w kraju!

Sam mecz był jednostronnym pojedynkiem. Olimpia po 33 minucie spotkania zaatakowała raz, drugi, trzeci, czwarty, piąty i na przerwę schodziła z pięciobramkowym prowadzeniem. Zgromadzeni kibice mieli co podziwiać, bo w 33, 34, a także w 35 minucie spotkania zawodnicy Olimpii urządzili sobie prawdziwą kanonadę pod bramką Przemysława i w trzy minuty zdobyli trzy gole. Pod koniec meczu wisienkę na torcie postawiła gwiazda IKP Olimpii Damian Nawrocik.

Ma samym początku napisałem, że Olimpia to klub, który najprężniej się rozwija w Wielkopolsce. Są już mecze live, dobra struktura social mediów, ciekawe i ładne grafiki. Wraz z meczem z Przemysławem weszła kolejna ciekawostka, a mianowicie statystyki. Tak, dobrze widzicie, statystyki w b-klasowym klubie, które można podziwiać u góry!