Goślinianki przegrywają po dobrym meczu z Wisłą

Siatkarki KS Murowana Goślina doznały kolejnej porażki w sezonie.  Tym razem podopieczne Piotra Sobolewskiego po bardzo zaciętym pojedynku uległy na wyjeździe Wiśle Warszawa 1:3 i nadal zajmują ostatnie miejsce w tabeli.

KS Murowana Goślina 1
Goślinianki bardzo dobrze rozpoczęły spotkanie z wyżej notowanym zespołem z Warszawy i w końcówce premierowej odsłony miały aż pięć piłek setowych. Jednak miejscowe zdołały doprowadzić do remisu 28:28 i wygrały seta 30:28. W kolejnej odsłonie Wisła pewnie wygrała 25:17, ale podopieczne Piotra Sobolewskiego dzięki wygraniu trzeciego seta wróciły do gry. Niestety ostatni set padł łupem Wisły, która dzięki zwycięstwu 3:1 została wiceliderem I ligi. Najlepszą zawodniczką spotkania została przyjmująca Justyna Sachmacińska z Wisły Warszawa. Za tydzień KS Murowana Goślina zmierzy się we własnej hali z zespołem Karpaty Krosno.