GKS Tarnovia wygrywa z Wełną Skoki

Czwartoligowi piłkarze GKS-u Tarnovia Tarnowo Podgórne wygrali kolejne spotkanie kontrolne przed startem rundy wiosennej. Tym razem pokonali ligowego rywala zespół Wełny Skoki 6:0, a na wyróżnienie zasługuj zdobywca dwóch bramek Kamil Bzdziel i Bartosz Dylewski, który zdobył bramkę i zaliczył dwie asysty.

GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne - logo
Dla zajmującego ósme miejsce w tabeli IV ligi zespołu GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne był to już piąty sparing przez startem rundy wiosennej. Mecz rozgrywany na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Baranowie od początku rozgrywany był pod dyktando gospodarzy, którzy na prowadzenie wyszli w 17. minucie. Kamil Bzdziel był faulowany w polu karnym i sam zamienił rzut karny na bramkę. Do przerwy na listę strzelców wpisał się jeszcze Zbigniew Zakrzewski, który wykorzystał dośrodkowanie Bartosza Dylewskiego i strzałem głową skierował piłkę do bramki.

Po zmianie stron GKS zdobył jeszcze cztery bramki, których autorami byli: Dylewski, Bzdziel i dwie Tymoteszu Zieleśkiewicz. GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne z Wełną Skoki zagra jeszcze raz – 4 czerwca – w ostatniej rundzie sezonu. Natomiast za tydzień w meczu kontrolnym będą podejmować Iskrę Szydłowo.