GKS Tarnovia kończy rundę jesienną na IV miejscu

Czwartoligowy GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne z byłymi gwiazdami Lecha Poznań w składzie wygrał na wyjeździe w ostatniej kolejce rundy jesiennej z Gromem Plewiska 1:0. Zwycięskiego gola zdobył Bartosz Ślusarski, a Tarnovia przerwę zimową spędzi na czwartym miejscu w tabeli.

Tarnovia 13
Podopieczni Marcina Kikuta w ostatnim spotkaniu rundy jesiennej IV ligi zmierzyli się na wyjeździe z wiceliderem rozgrywek Gromem Plewiska. Początek spotkania należał do piłkarzy Tarnovii, którzy w 13. minucie wyszli na prowadzenie. Na listę strzelców wpisał się Bartosz Ślusarski, który wykorzystał podanie Szymona Jerzewskiego. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie i Tarnovia przerwę zimową spędzi na czwartym miejscu w tabeli. Przypomnijmy, że dwa dni wcześniej GKS wygrał na wyjeździe z Huraganem Pobiedziska 1:0.

Grom Plewiska – GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne 0:1 (0:1)
Bramka: Bartosz Ślusarski (13. minuta)

Huragan Pobiedziska – GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne 0:1 (0:1)
Bramka: Szymon Jerzewski (35. minuta)

Wyniki spotkań 16. kolejki IV ligi grupa: wielkopolska (północ):