Enea Energetyk Poznań wygrywa za trzy punkty

Siatkarki Enea Energetyka Poznań pokonały przyjezdne z Krosna 3:0 (25:19, 25:13, 25:13). Najlepszą zawodniczką meczu została Paulina Reiter. Patronat nad klubem sprawuje Nasz Głos Poznański.

Od początku popularne EnergetykGIRLS narzuciły swoje tempo gry i pewnie pokonały przeciwnika do 19. Po pierwszym secie, na siatkarskim parkiecie wystąpiła gimnastyczka artystyczna reprezentująca klub Enea Energetyk Poznań. Piękny występ Marysi wprowadził w kibiców w drugi set, który również był na korzyść gospodyń. Poznanianki nie straciły skupienia, kontroli nad meczem i wygrały drugą odsłonę do 13. Trzecia odsłona meczu była poprzedzona fenomenalnym występem gimnastyczki artystycznej Wiktorii Rychter. Trzeci set, a zarazem ostatni był podsumowaniem bardzo dobrej formy zawodniczek z Poznania, w tym Pauliny Reiter, która na koniec meczu posłała 7 asów! W całym meczu atakująca zdobyła 22 pkt.