Enea Energetyk Poznań wygrywa z Jarosławiem

Pierwszoligowe siatkarki Enea Energetyka Poznań pokonały MKS SAN-Pajda Jarosław 3:1. Do tabeli dopisały 3 pkt. po 9. kolejce 1 ligi siatkówki kobiet energetyczne zajmują 5 miejsce w tabeli. Patronem medialnym poznańskiego klubu jest dwutygodnik i portal „Nasz Głos Poznański”.

W pierwszy secie przyjezdne bardzo pewnie rozpoczęły mecz, narzuciły swoje tempo gry i zdominowały poznanianki osiągając 7 punktową przewagę. To jednak nie zdeprymowało siatkarek Enei i w pogoni za zwycięstwem energetyczne „wyszarpały” pierwszego seta i wygrały 26:24.

Zawodniczki z Jarosławia konsekwentnie realizowały swój plan, a my pozwoliłyśmy się im się rozegrać co spowodowało, że musiałyśmy je gonić. Grunt, że udało się wyciągnąć tego seta i wygrać. W siatkówce kobiet nie ma rzeczy niemożliwych – zauważyła Emilia Oktaba, MVP sobotniego meczu.