Skład zespołu: Enea AZS Poznań:
nr | zawodniczka | paszport | urodzony | wzrost | pozycja |
0 | Keondria Calloway | USA | 1997-08-10 | 174 | rozgrywająca |
1 | Alicja Rogozińska | Polska | 2002-06-30 | 168 | rozgrywająca |
2 | Weronika Piechowiak | Polska | 2002-02-26 | 183 | niska skrzydłowa |
7 | Marta Nowicka | Polska | 1997-09-19 | 170 | rozgrywająca |
8 | Milana Zivadinović | Serbia | 1991-02-17 | 175 | silna skrzydłowa |
9 | Marta Wdowiuk | Polska | 1998-02-05 | 179 | niska skrzydłowa |
10 | Karolina Stefańczyk | Polska | 1999-05-12 | 181 | niska skrzydłowa |
11 | Martyna Pyka | Polska | 1995-11-12 | 177 | niska skrzydłowa |
12 | Liliana Banaszak | Polska | 2000-03-22 | 186 | silna skrzydłowa/ środkowa |
13 | Monika Bosilij | Chorwacja | 1985-12-23 | 180 | skrzydłowa |
14 | Aleksandra Parzeńska | Polska | 1997-09-16 | 187 | silna skrzydłowa / środkowa |
15 | Aleksandra Pawlak | Polska | 1984-08-27 | 189 | rzucająca |
20 | Ginette Mfutila | Kongo | 1988-04-20 | 190 | środkowa |
21 | Aleksandra Piasecka | Polska | 2000-01-10 | 180 | rozgrywająca/rzucająca |
22 | Lea Miletić | Chorwacja | 1995-08-22 | 185 | Silna skrzydłowa |
trener: Elmedin Omanić
asystent trenera/ kierownik: Marek Lebiedziński
masażysta: Marcin Lubik
trener przygotowania motorycznego: Dawid Dzikiewicz
dyrektor sportowy: Łukasz Zarzycki
Ceny biletów na rozgrywki ekstraklasy kobiet:
15 zł – bilet normalny
10 zł – bilet ulgowy
Struktura sponsorska:
Sponsor Tytularny:
Enea S.A.
Sponsor Strategiczny:
Miasto Poznań
Sponsorzy:
Ø Agrobex
Ø Green Parking Polska
Ø Dom Wydawniczy REBIS
Ø Zespół Szkół Budowlanych
Ø Czubiński Druk
Ø Jack-Bud
Ø Broker Ubezpieczeniowy MARSH
Ø Novotel Poznań Centrum
Ø Seacom Sp. z o.o.
Ø Drukarnia MJP
Ø GKelektro
Ø UFFO.pl
Ø Klima Raflik
Patroni medialni:
TVP Poznań 3, Radio Poznań, Nasz Głos Poznański
TERMINARZ BLK 2019/20
06.10.2019 18:00
Politechnika Gdańska – Enea AZS Poznań
09.10.2019 18:30
Enea AZS Poznań – Wisła Kraków
12.10.2019
1KS Ślęza Wrocław – Enea AZS Poznań
20.10.2019 18:00
Widzew Łódź – Enea AZS Poznań
27.10.2019 17:00
Enea AZS Poznań – Artego Bydgoszcz
02.11.2019
MMKS Katarzynki Toruń – Enea AZS Poznań
23.11.2019 19:00
CCC Polkowice – Enea AZS Poznań
30.11.2019 19:00
Enea AZS Poznań – AZS Uniwersytet Gdański
07.12.2019
Arka Gdynia – Enea AZS Poznań
11.12.2019 18:30
Enea AZS Poznań – PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
14.12.2019 18:30
Enea AZS Poznań – Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
21.12.2019 18:30
Enea AZS Poznań – Politechnika Gdańska
04.01.2020 17:00
Wisła Kraków – Enea AZS Poznań
11.01.2020 18:30
Enea AZS Poznań – 1KS Ślęza Wrocław
25.01.2020 18:30
Enea AZS Poznań – Widzew Łódź
01.02.2020
Artego Bydgoszcz – Enea AZS Poznań
15.02.2020 18:00
Enea AZS Poznań – MMKS Katarzynki Toruń
22.02.2020
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp – Enea AZS Poznań
29.02.2020 18:30
Enea AZS Poznań – CCC Polkowice
04.03.2020 19:00
AZS Uniwersytet Gdański – Enea AZS Poznań
07.03.2020 18:30
Enea AZS Poznań – Arka Gdynia
14.03.2020
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin – Enea AZS Poznań.
Zdjęcia Hieronim Dymalski