Dobra lokalizacja gwarantem wygodnej przyszłości


Wiele osób decydujących się na zakup mieszkania, szuka najatrakcyjniejszej oferty. Jak pokazują statystyki duże znaczenie ma cena, lokalizacja oraz dobre zaplecze edukacyjne i usługowo-handlowe. Inwestycja Wschodnia 19 zlokalizowana w Luboniu zapewnia ciszę, spokój, a co istotne dostęp do wielu udogodnień.

Dobra_lokalizacja_gwarantem_wygodnej_przyszłości_1

Dla osób, które poszukują mieszkania w przystępnej cenie Luboń stanowi dobrą opcję. Bliskość terenów zielonych (np. Wielkopolskiego Parku Narodowego) i dobra komunikacja z centrum Poznania to czynniki przemawiające za wyborem Wschodniej 19. Inwestycja otoczona ścieżkami rowerowymi, rzeką Wartą i parkiem daje możliwość odpoczynku, jak i aktywnego spędzenia wolnego popołudnia. Ponadto w bliskiej odległości od ulicy Wschodniej znajduje się przystanek autobusowy, niedaleko zlokalizowana jest stacja PKP, a zmotoryzowani mogą korzystać z bezpośredniego dostępu do autostrady A 2.

Co istotne, Luboń posiada bogate zaplecze edukacyjne oraz usługowo-handlowe. Cztery szkoły podstawowe, dwa gimnazja i wiele możliwości spędzania wolnego czasu dla dzieci i młodzieży (np. place zabaw, park na Wzgórzu Papieskim, dom kultury, hala widowiskowo-sportowa) to dobra perspektywa dla rodzin. Miasto dba również o infrastrukturę drogową, aktualnie trwa remont ulicy Wschodniej.

Wschodnia 19 to inwestycja z 146 mieszkaniami i dwoma lokalami usługowymi. Mieszkania zostały tak zaprojektowane, by zapewnić maksymalną funkcjonalność pomieszczeń i dać dużą swobodę aranżacji wnętrza. Deweloper oferuje zarówno mieszkania dwu- i trzypokojowe, jak i dwupoziomowe apartamenty z przestronnymi tarasami. Metraż mieszkań waha się między 38 a ponad 100 mkw. Ceny rozpoczynają się już od 4 610 zł brutto za mkw.

Ponadto, wybudowane zostaną skrytki lokatorskie, hala garażowa pod budynkiem i cichobieżne  windy w każdej z pięciu klatek schodowych – zaznacza Jarosław Szkopek, przedstawiciel inwestora  Wschodnia 19.

Jednym z ważniejszych elementów wyróżniających tę inwestycję jest zastosowanie energooszczędnego sytemu ogrzewania przygotowanego do indywidualnego sterowania poborem ciepła. Na najwyższej kondygnacji architekt zaprojektował zielone tarasy, które przynależą do lokali i stanowią „zielony pokój” mieszkańców ostatniego piętra.

Atutem jest wewnętrzny dziedziniec, który w sposób architektoniczny osłonięty budynkiem, stworzy zamkniętą strukturę, zapewniającą bezpieczeństwo i prywatność mieszkańców osiedla – dodaje Jarosław Szkopek.

Niższa niż  w stolicy Wielkopolski cena powoduje, że coraz więcej osób ucieka z miasta na obrzeża, np. do Lubonia. Dodatkowo bogate zaplecze (zarówno usługowo-handlowe, jak i edukacyjne), które oferuje Luboń daje dobre perspektywy mieszkaniowe dla rodzin.

Sylwia Lester

Dodaj komentarz