DAWID SZULCZEK: – Jestem dumny z tego co pokazała moja drużyna

W drugiej połowie wyglądało to lepiej. Wydaje mi się, że z perspektywy Lecha Poznań było to najtrudniejsze spotkanie, odkąd tu jestem. Mocno się postawiliśmy. Uważam, że mieliśmy dużo dogodnych sytuacji i powinniśmy coś z tego strzelić. Gdyby tak się stało i udałoby nam się zdobyć bramkę na 1:1, to sądzę, że bylibyśmy w stanie wywieźć stąd punkty. Niemniej, jestem dumny z tego co pokazała moja drużyna. Dobrze funkcjonowaliśmy bez piłki.

Na dużych stadionach brakuje nam nieco odwagi. Tak było w pierwszej części spotkania. Później ta trema nieco z nas schodzi i prezentujemy się lepiej. Cały ten mecz pokazał, że mocno się rozwinęliśmy. Natomiast jeżeli chcemy urywać punkty takim zespołom jak Lech, to musimy grać tak, jak w drugiej połowie i być bardziej skuteczni.