Cztery bramki Warty Poznań

Warta Poznań w trzeciej kolejce III ligi piłkarskiej grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej zwyciężyła na wyjeździe z Kujawianką Izbica Kujawska 4:0 (3:0).

Warta 19

Prowadzenie poznaniakom w 23. minucie dał Łukasz Białożyt po podaniu Jakuba Solarka. Siedem minut później było już 2:0. Tym razem bramkę dla zielonych po podaniu Michała Ciarkowskiego strzelił Krzysztof Biegański. Ten sam zawodnik tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę podwyższył na 3:0.
Wynik meczu w 90 minucie ustalił Michał Ciarkowski, który otrzymał podanie od Łukasza Spławskiego.

Warta: Dorynek – Koziorowski, Onsorge, Ngamayama, Fiedosewicz (62′ Brylewski) – Laskowski, Białożyt (74. Łukaszyk) – Solarek (78. Goździk), Brzostowski, Ciarkowski – Biegański (83. Spławski).