Cotygodniowe podsumowanie rywalizacji w wykonaniu drużyn Enea Basket Poznań

Do połowy 2 kwarty utrzymuje się przewaga poznaniaków w przedziale 12-15 punktów. Akcje się zazębiają, przewaga oczywiście nie taka jak w pierwszej kwarcie, ale wszystko jeszcze „gra”. Do czasu. Najpierw zmniejsza się ich przewaga, by w wyniku przegrania kolejnego fragmentu meczu 0:9 pojawił się już trzeci remis 33:33 (2:12). Do końca tej kwarty drużyny wymieniają się jeszcze punktami i kwarta kończy się wynikiem 13:25, a pierwsza połowa 39:37.

Mecz na dobrą sprawę dopiero się zaczyna wraz z drugą połową. Najwyższe prowadzenie którejkolwiek drużyny to 7 punktów, a tak 1-2 punkty. Tak jakby punkty wydawali na kartki. Pięciokrotnie w tej kwarcie notujemy remis, a raz goście wychodzą na prowadzenie 1-punktowe. Koniec kwarty wita osoby zainteresowane wynikiem 62:58.