Zapis relacji minuta po minucie: AZS UAM Poznań – AZS Uniwersytet Warszawski 9:3

W dzisiejszym spotkaniu ekstraligi futsalu kobiet KU AZS UAM Poznań pokonał KU AZS Uniwersytet Warszawski 9:3 (3:1). Podopieczne Wojciecha Weissa zostały liderem grupy A. Zobacz zapis z bezpośredniej, tekstowej relacji z tego spotkania na łamach portalu i dwutygodnika „Nasz Głos Poznański”.

KU AZS UAM Poznań - KU AZS UW Warszawa 1-0

KU AZS UAM Poznań – KU AZS Uniwersytet Warszawski 9:3 (3:1)
Bramki: Monika Marczak (4., 16., 21. i 22. minuta), Marta Kosiorek (15. i 27. minuta), Alicja Zając (23. minuta), Alicja Busza (32. minuta), Joanna Gawrych (38. minuta) – Karolina Skrzypczyk (17. minuta), Katarzyna Włodarczyk (26. i 28. minuta)
Sędziowie: Dariusz Złotnicki, Łukasz Struk, Tomasz Nowicki

40. minuta – Koniec spotkania KU AZS UAM Poznań – KU AZS Uniwersytet Warszawski 9:3

39. minuta – Emilia Krajewska broni strzał Marty Walczak.

38. minuta – Gooool… Na listę strzelczyń wpisuje się Joanna Gawrych.

38. minuta – Katarzyna Osiadło broni strzał Alicji Buszy.

37. minuta – Katarzyna Osiadło broni strzał Adrianny Sikory.

36. minuta – Alicja Zając przechwytuje groźne podanie warszawianek. Zza linii bocznej poznanianki.

35. minuta – Zmiana całej czwórki w AZS Uniwersytet Warszawski.

32. minuta – Alicja Busza zdobywa bramkę z rzutu wolnego.

31. minuta – Mało konstruktywna gra w obu zespołach.

KU AZS UAM Poznań - KU AZS UW Warszawa sedziowie

29. minuta – Czas dla zespołu KU AZS UAM Poznań.

28. minuta – Gooool… Na listę strzelczyń wpisuje się Katarzyna Włodarczyk.

28. minuta – Emilia Krajewska broni strzał Angeliny Ignatievy.

27. minuta – Gooool… Na listę strzelczyń wpisuje się Marta Kosiorek.

26. minuta – Gooool… Na listę strzelczyń wpisuje się Katarzyna Włodarczyk.

25. minuta – Strzał Aleksandry Orzechowskiej zatrzymuje się na słupku bramki poznanianek.

23. minuta – Emilia Krajewska broni strzał Urszuli Siewko, a chwilę później strzał Alicji Buszy mija bramkę przyjezdnych.

23. minuta – Gooool… Na listę strzelczyń wpisuje się Alicja Zając.

22. minuta – Gooool… Monika Marczak zdobywa swoją czwartą bramkę w meczu z AZS Uniwersytet Warszawski.

21. minuta – Gooool… Monika Marczak zalicza hattricka w tym spotkaniu.

21. minuta – Rusza druga połowa spotkania KU AZS UAM Poznań – KU AZS Uniwersytet Warszawski 3:1.

20. minuta – Koniec pierwszej połowy spotkania KU AZS UAM Poznań – KU AZS Uniwersytet Warszawski 3:1.

18. minuta – Emilia Krajewska broni strzał Marty Walczak.

17. minuta – Gooool… Pierwszą bramkę dla gości zdobywa Karolina Skrzypczyk.

16. minuta – Gooool… Wynik spotkania na 3:0 dla KU AZS UAM Poznań podwyższa Monika Marczak.

15. minuta – Gooool… Wynik spotkania na 2:0 dla KU AZS UAM Poznań podwyższa Marta Kosiorek.

14. minuta – Adriana Sikora przegrywa pojedynek sam na sam z Zuzanną Nikisz.

13. minuta – Emilia Krajewska broni strzał Katarzyny Włodarczyk z linii pola karnego.

12. minuta – Marta Zielińska traci piłkę na linii pola karnego.

10. minuta – Zmiana całej czwórki w zespole KU AZS UAM Poznań.

9. minuta – Katarzyna Włodarczyk zmarnowała idealną okazję na doprowadzenie do remisu.

8. minuta – Zuzanna Nikisz wyłapuje podanie Marty Kasiorek.

6. minuta – Alicja Busza wykłada piłkę Agnieszce Grzechowiak, która marnuje okazję na podwyższenie prowadzenia.

5. minuta – Emilia Krajewska wygrywa pojedynek sam na sam z Karoliną Skrzypczyk.

4. minuta – Gooool… Wynik spotkania otwiera Monika Marczak.

4. minuta – Zuzanna Nikisz broni strzał Alicji Zając.

4. minuta – Alicja Zając wyprowadza kontrę poznanianek. ale piłka opuściła boisko.

3. minuta – Alicja Busza wywalczyła rzut rożny.

2. minuta – Zespół AZS Uniwersytetu Warszawskiego zepchnięty do obrony. Trener  Maria Wąsowska dokonała pierwszej zmiany całej czwórki.

1. minuta -Strzał Alicji Buszy mija bramkę AZS Uniwersytet Warszawski.

1. minuta – Zaczyna AZS UAM Poznań. Paula Fronczak podaje do Agnieszki Grzechowiak

8. Angelina Ignatieva

godzina 16:30 – Trwa rozgrzewka KU AZS UAM Poznań i KU AZS Uniwersytet Warszawski.

KU AZS UAM Poznań - KU AZS UW Warszawa - rozgrzewka

godzina 16:20 – Sędziowie Dariusz Złotnicki i Łukasz Struk sprawdzają przygotowanie hali do spotkania.

godzina 16:10 – W hali pojawiają się pierwsze futsalistki KU AZS UAM Poznań.

Hala UAM

godzina 16:00 – Nad Halą Widowiskowo-Sportową UAM na terenie Kampusu Morasko dużo chmur, z których sypie śnieg.

Hala UAM - zima 2015

Terminarz spotkań KU AZS UAM Poznań:

Futsalowy maraton AZS UAM Poznań
Kibiców, którzy tego dnia nie mogą się pojawić na meczu futsalistek KU AZS Poznań zachęcamy do śledzenia relacji ze spotkania minuta po minucie na łamach portalu www.naszglospoznanski.pl. Przypomnijmy, że w niedzielę podopieczne Wojciecha Weissa wygrały we własnej hali z liderem grupy A zespołem Kotwica Kórnik 4:2.

Więcej o meczu KU AZS UAM Poznań – Kotwica Kórnik 4:2 (wystarczy kliknąć).