Aż 120 sportowców nagrodzonych!

1. Jasza Szajrych (WKS Grunwald Poznań – tenis)

Zawodnik z Baranowa sięgnął po złoty medal halowych mistrzostw Polski do lat 18 w grze podwójnej. Na kortach otwartych, także w deblu, był drugi. Podczas tych samych mistrzostw Polski stanął również na trzecim stopniu podium w grze mieszanej. Identyczną lokatę wywalczył podczas halowych mistrzostw Polski seniorów, ale w tym przypadku była to gra podwójna.

1. Zofia Budzyńska (SKJ Gronówka – jeździectwo)

Srebrna medalistka mistrzostw Polski w konkurencji kuców i małych koni. Podczas ogólnopolskich zawodów dzieci i młodzieży Grand Prix zajęła pierwsze miejsce w skokach przez przeszkody.

1. Zofia Picz (UKS Jedynka Kórnik – kolarstwo)

Brązowa medalistka młodzieżowych mistrzostw Polski w keirinie. W tej samej konkurencji podczas mistrzostw Europy była ósma. Na koncie ma także tytuł torowej mistrzyni kraju juniorek w konkurencjach nieolimpijskich, w wyścigu na 500 m.