Aż 120 sportowców nagrodzonych!

1. Marta Czujewicz (UKS SP5 Swarek Swarzędz – hokej na trawie)

Wraz z reprezentacją Polski do lat 16 sięgnęła po złoty medal mistrzostw Europy juniorek. Ze swoim klubem wywalczyła również srebrny medal na halowych mistrzostwach Polski juniorek młodszych oraz brąz podczas turnieju XXV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, będącej jednocześnie mistrzostwami kraju juniorek młodszych.

1. Wojciech Niedziela (Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Dynamic Poznań – karate)

Zawodnik z Siekierek Wielkich jest mistrzem Polski w karate olimpijskim juniorów młodszych, juniorów i młodzieżowców, w konkurencji kata indywidualne. W tej samej specjalności na koncie ma także triumf w mistrzostwach Polski karate shotokan. Wygrał 39 Grand Prix Slovakia. Reprezentant kadry narodowej, uczestnik mistrzostw świata w Chile.

1. Joanna Błaszczak (UKS Jedynka Kórnik – kolarstwo)

Triumfatorka XXV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w kolarstwie torowym w kategorii junior młodszy w konkurencjach keirin oraz sprint. Wygrała również mistrzostwa Polski elity i mistrzostwa Polski juniorów młodszych w konkurencjach nieolimpijskich, w wyścigu na 500 m indywidualnie.