Artego Bydgoszcz za mocne dla Enea AZS Poznań (ZDJĘCIA)

W trzeciej kwarcie kibice zobaczyli kilka rzutów zza linii 6,75, Dla zespołu gości trafiały Elżbieta Międzik, Jennifer O’Neill oraz Julie McBride, a dla Enei AZS Jazmine Davis, która kolejny raz nie grała najlepszego meczu. Ta część meczu była remisowa (17:17) i przed ostatnią kwartą Artego nie powiększyło swojego prowadzenia. Ostatnie 10 minut to w dalszym ciągu pełna kontrola tego spotkania przez zespół z Bydgoszczy, którego zwycięstwo nie było zagrożone ani przez moment.

Mile widziane polubienie Naszego Głosu Poznańskiego na facebooku i zaproszenie znajomych do lajkowania – kliknij tutaj.

Enea AZS Poznań – Artego Bydgoszcz 48:68 (10:15, 7:15, 17:17, 14:21)

Enea AZS: Davis 14, Rymarenko 13, Stejskalova 3, Tunstull 7, Bednarczyk 5, Marciniak 2, Woźniak 4, Parzeńska 0, Tyszkiewicz 0, Zięborska 0.

Artego: Żurowska-Cegielska 15, Międzik 15, Stallworth 12, McBride 5, O’Neill 15, Stanković 6, Adamowicz 0, Szott-Hejmej 0.