Remis Warty Poznań w Centralnej Lidze Juniorów

Młodzi piłkarze Warty Poznań występujący w Centralnej Lidze Juniorów zremisowali na własnym stadionie z Pogonią Szczecin 1:1. Bramkę dla Zielonych zdobył Adrian Chopcia, a w ligowej tabeli podopieczni trenera Bartosza Majchrzaka zajmują 12. miejsce.

Warta - Pogon CLJ 011

Juniorzy Warty Poznań rundę wiosenną rozpoczęli od wyjazdowego spotkania z UKP Zielona Góra, a mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzu po bramce Macieja Pioruna w 90. minucie. W niedzielę rozegrali pierwszy mecz na własnym obiekcie, a rywalem była znajdująca się w czołówce tabeli Pogoń Szczecin.

Podopieczni trenera Bartosza Majchrzaka zaprezentowali się z dobrej strony, ale pierwsi gola zdobyli piłkarze ze Szczecina. Wynik spotkania w 65. minucie otworzył Jakub Piotrowski, ale już 10 minut później wynik wyrównał Adrian Chopcia. Ostatecznie spotkanie zakończyło się podziałem punktów.