Drugi remis Warty Poznań przed startem III ligi

Warta Poznań zremisowała na stadionie w Gnieźnie spotkanie towarzyskie z czwartoligowym GLKS Pelikan Niechanowo 2:2. Bramki dla Zielonych zdobyli Wojciech Onsorge oraz Michał Ciarkowski i był to drugi remis podopiecznych Tomasza Bekasa przed startem rundy wiosennej III ligi.

Warta - Górnik Konin 06
Pierwszy na listę strzelców wpisał się Tomasz Bzdęga, który w 35. minucie wykorzystał rzut karny podyktowany po faulu Mateusza Wypycha. Do końca pierwszej połowy Pelikan utrzymał jednobramkowe prowadzenie, a po zmianie stron inicjatywę przejęli poznaniacy. Najpierw Wojciech Onsorge doprowadził do remisu wykorzystując rzut karny, a chwilę później Michał Ciarkowski wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Jednak tuż przed końcowym gwizdkiem sędziego Damian Pawlak doprowadził do remisu. Był to jedenasty sparing podopiecznych Tomasza Bekasa przed startem rundy wiosennej III ligi, z których siedem zakończyło się ich zwycięstwem, dwa porażką, a w dwóch był remis.

Warta Poznań – GLKS Pelikan Niechanowo 2:2 (0:1)
Bramki: Wojciech Onsorge (73. minuta – rzut karny), Michał Ciarkowski (75. minuta) – Tomasz Bzdęga (35. minuta), Damian Pawlak (87. minuta)

Warta Poznań: Bartosz Pawłowski, Tomasz Koziorowski, Mateusz Wypych, Wojciech Onsorge, Franciszek Siwek, Alain Ngamayama, Artur Marciniak, Filip Brzostowski, Krystian Łukaszyk, Michał Ciarkowski, Łukasz Spławski.

Zawodnicy rezerwowi: Mateusz Filipowiak, Nikodem Fiedosewicz, Dawid Czerniejewicz, Miłosz Brylewski, Mikołaj Marciniak, Adam Durowicz, Marcin Gałkowski.

Warta Poznań – Pelikan Niechanowo 2:2
07.03.2015 (sobota), godz. 12:00, Warta Poznań – Warta Poznań Juniorzy (mecz na boisku przy Drodze Dębińskiej 12)
14.03.2015 (sobota), godz. 14:00, 1/4 Pucharu Polski, Warta Międzychód – Warta Poznań (mecz w Międzychodzie)