Przegrany sparing Warty Poznań

Zespół III-ligowej Warty Poznań, nad którym patronat sprawuje ,,Nasz Głos Poznański„, przegrał sparing w Jarocinie z I-ligowym Dolcanem Ząbki 0:1. W 82. minucie meczu bramkę zdobył Michał Bajdur. W 38. minucie spotkania Bartosz Pawłowski z Warty obronił jedenastkę.

Warta Poznań: Bartosz Pawłowski – Franciszek Siwek, Adrian Laskowski, Wojciech Onsorge – Nikodem Fiedosewicz, Artur Marciniak, Alain Ngamayama, Filip Brzostowski, Michał Ciarkowski – Łukasz Spławski, Krystian Łukaszyk

Zawodnicy rezerwowi: Mateusz Filipowiak, Tomasz Koziorowski, Adam Durowicz, Mateusz Wypych, Daiji Kimura, Miłosz Brylewski, Marcin Gałkowski.

W najbliższą sobotę o 16.30 zieloni rozegrają kolejną grę kontrolną. Rywalem Warty będzie Górnik Konin. Spotkanie odbędzie się na boisku przy ul. Bułgarskiej i będzie otwarte dla publiczności.