Porażka siatkarek z Murowanej Gośliny

KS Murowana Goślina przegrała 0:3 z Silesią Volley MOSiR Mysłowice. W setach 23:25, 18:25 i 18:25. Najlepszą zawodniczką meczu została wybrana Majka Szczepańska z mysłowickiej drużyny.

murowana siatkówka 2015

Po meczu trener KS Murowana Goślina Piotr Sobolewski powiedział: – Jest nam wstyd, że w tym specjalnym dniu nie daliśmy kibicom kolejnego powodu do szczęścia. Jest to drugi już mecz z kolei, gdzie nie potrafimy kontrolować naszej gry, naszego postępowania w prostych działaniach. Nie wygra się meczu w pierwszej lidze, bez znaczenia z jakim przeciwnikiem się gra, popełniając tyle błędów własnych. Wszystko było, jest i będzie w naszych rękach. Jeżeli postępujemy spokojnie, zdecydowanie oraz ambitnie, to potrafimy walczyć z każdym przeciwnikiem. Dzisiaj sami odebraliśmy sobie to zwycięstwo.

21 lutego zespół KS Murowana Goślina wyjeżdża do Świecia. Zapraszamy na mecz w hali MG Sportu 7 marca z zespołem z Gorlic.

W sobotnim meczu II ligi zespół UKS Murowana Goślina przegrał 2:3 z APS Rumia, w setach: (20:25, 25:18), 25:18, 20:25, 11:15)