Warta Poznań wygrała sparing w Jarocinie

Piłkarze III-ligowej Warty Poznań, zespołu nad którym patronat sprawuje „Nasz Głos Poznański”,  w szóstej grze kontrolnej rozegranej w Jarocinie, pokonali Formację Port 2000 Mostki 2:1 (1:1).

warta

Faworytem tego meczu był zespół Tomasza Bekasa, który od początku spotkania miał zdecydowaną przewagę nad rywalem, stwarzając więcej sytuacji i dłużej utrzymując się przy piłce. W 9. minucie pierwszego gola dla Warty zdobył Łukasz Spławski. W 30. minucie Formacja doprowadziła do wyrównania po golu Mikołaja Juchacza. Wynik spotkania ustalił w 56. minucie Filip Brzostowski.

Warta: Mateusz Filipowiak – Franciszek Siwek (55′ Tomasz Koziorowski), Adrian Laskowski, Wojciech Onsorge, Nikodem Fiedosewicz (55′ Marcin Gałkowski) – Artur Marciniak, Miłosz Brylewski (46′ Adam Durowicz), Filip Brzostowski (74′ Gracjan Goździk) – Michał Ciarkowski (74′ Dariusz Wróblewski), Łukasz Spławski (55′ Krystian Łukaszyk), Daiji Kimura (77′ Dominik Drzewiecki).

W najbliższy piątek o 9:30, drużyna Warty Poznań rozegra kolejny mecz kontrolny. Tym razem będzie to sparing wewnętrzny pomiędzy zespołami seniorów i juniorów.  Spotkanie odbędzie się na boisku MOS-u przy ul. Gdańskiej w Poznaniu.