KS Murowana Goślina awansował do fazy play-off

Pierwszoligowe siatkarki KS Murowana Goślina wygrały na wyjeździe ze Spartą Warszawa 3:0 i są już pewne gry w play-off. Natomiast w sobotę o godz. 17:30 podopieczne trenera  Piotra Sobolewskiego będą podejmować w hali przy ul. Mściszewskiej zespół Sokołów S.A. Nike Węgrów.

KS Murowana Goślina - Zawisza 02
Goślinianki przed meczem w Warszawie wiedziały, że zwycięstwo ze Spartą za trzy punkty zapewni im spokojne utrzymanie się w I lidze i awans do fazy play-off. Jednak początek pierwszego seta należał do miejscowych, które do połowy seta prowadziły, ale później inicjatywę przejęły podopieczne trenera Piotra Sobolewskiego i wygrały seta 25:21.

W drugim secie Sparta prowadziła grę do stanu 21:19, ale końcówka należała już do goślinianek, które zdołały wyrównać i wygrać 25:22. Trzeci set to już prawdziwa dominacja KS Murowana Goślina i zwycięstwo w całym meczu 3:0 (25:21, 25:22, 25:14).