Zobacz skrót meczu Lech – Anży Machaczkała 2:2

Lech Poznań podczas zgrupowania w Belek zremisował z Anży Machaczkała 2:2. Gole dla Kolejorza strzelali Kasper Hamalainen i Gergo Lovrencsics, a po ostatnim gwizdku sędziego przeprowadzono jeszcze konkurs rzutów karnych. Zobacz skrót meczu przygotowany przez klubową telewizję.

Lech Poznań – Anży Machaczkała 2:2 (1:0)
Bramki: Kasper Hamalainen (18. minuta), Gergo Lovrencsics (90. minuta) –  Komkov (79. minuta), Dzhahalutdinov (88. minuta)
Żółte kartki: Chuperka, Miroshnichenko

Lech: Kotorowski (46. Lis)- Kędziora (66. Ceesay), Arajuuri, Kamiński (46. Kadar), Henriquez – Trałka (66. Bednarek), Jevtić (46. Drewniak) – Lovrencsics, Hamalainen (66. Sadaev), Kownacki (46. Formell) – Ubiparip (55. Holman)

Anży: Krivoruchko (74. Dzenetov) – Agalarov, Miroshnichenko, Tagirbekov, Ten, Chuperka, Komkov, Gazimagomedov, Mitrishev (66. Dzhahalutdinov), Andreev, Abdulavov.