Goślinianki przegrały ważny mecz w II lidze

Drugoligowe siatkarki UKS Zielone Wzgórza Murowana Goślina przegrały we własnej hali z UKS Libero Starogard Gdański 0:3 i znajdują się w strefie spadkowej. Najlepszą zawodniczką spotkania została wybrana Jowita Nowacka z UKS Libero.

UKS Murowana Goślina - Libero Starogard Gd

Podopieczne Marka Tuszyńskiego w sobotni wieczór mogły awansować na siódme miejsce w tabeli II ligi, ale musiały wygrać z UKS Libero Starogard Gdański. Rywalki przed tym spotkaniem miały na koncie o trzy punkty mniej, ale przyjechały do Murowanej Gośliny bardzo zmotywowane. Szybko wygrały pierwszego seta 25:16, a w drugim również wygrały 25:22.

Przed trzecim setem w hali doszło do awarii oświetlenia i spotkanie zostało przeniesione do  hali sportowej Gimnazjum nr 2. Dłuższa przerwa w grze nie wybiła zespołu Leszka Sintka z rytmu i również trzeci set padł łupem UKS Libero Starogard Gdańsk 25:17. Najlepszą zawodniczką spotkania została wybrana atakująca gości Jowita Nowacka.

Niestety po tym spotkaniu UKS Zielone Wzgórza Murowana Goślina spadł na przedostatnie miejsce w tabeli II ligi. Natomiast w następnej kolejce zmierzy się na wyjeździe z siatkarkami AP Czarni Słupsk, które zamykają tabelę i w tym sezonie nie wygrała jeszcze żadnego spotkania.