Goślinianie wygrali z Kangurem Nowy Tomyśl

Trzecioligowi siatkarze UKS Zielone Wzgórza Murowana Goślina wygrali we własnej hali z Kangurem Nowy Tomyśl 3:1 i umocnili się na pozycji lidera. W następnej kolejce podopieczni Bartłomieja Wojnowskiego będą pauzować.

UKS ZW Murowana Goślina - Kangur Nowy Tomyśl 01

Początek spotkania był bardzo wyrównany, a premierowa odsłona zakończyła się zwycięstwem gospodarzy 26:24. W drugim secie trener Bartłomiej Wojnowski zaczął wprowadzać do gry zawodników rezerwowych, którzy zaprezentowali się z dobrej strony i wygrali seta 25:18. Goście dzięki znakomitej końcówce w trzecim secie dzięki zwycięstwu 27:25 wrócili do gry, ale kolejna odsłona zakończyła się pewnym zwycięstwem siatkarzy UKS Zielone Wzgórza Murowana Goślina.

Zwycięstwo nad Kangurem Nowy Tomyśl 3:1 pozwoliło podopiecznym Bartłomieja Wojnowskiego umocnić się na pozycji lidera III ligi. Za tydzień UKS Zielone Wzgórza Murowana Goślina będzie pauzować, a 24 stycznia zagra na wyjeździe z zespołem SMS Joker Piła

UKS Zielone Wzgórza Murowana Goślina – Kangur Nowy Tomyśl 3:1 (26:24, 25:18, 25:27, 25:18)