Siatkarze z Wrześni odpadli z Pucharu Polski

Wrzesińscy siatkarze przegrali ze Ślepskiem Suwałki 0:3 mecz VI rundy Pucharu Polski. Spotkanie, w którym gospodarzem był APP Krispol, rozegrano w Bugaju k. Miłosławia.

APP Krispol Września - Puchar Polski

W pierwszym secie wyrównana walka trwała to stanu 6:7. Od tego momentu przewagę zaczęli budować goście 7:11, 10:16 i mimo dobrej serii punktowej APP Krispolu przy zagrywce Antosika, nie udało się dogonić rywala. Pewnie grający Ślepsk wygrał 25:18.

Niestety druga partia miała podobny przebieg choć trener Marek Jankowiak próbował zmienić coś w grze pomarańczowych. Dał pograć wszystkim zmiennikom, ale w ekipie wrześnian brakowało przede wszystkim skuteczności w ataku i szczelnych bloków. Tym razem rywale wygrali 25:16. W trzecim secie goście dopięli swego. Rozbici wrześnianie ostatecznie przegrali 25:14, a w całym meczu 0:3. Najlepszym graczem został wybrany kapitan Ślepska – Bartek Winnik.

APP Krispol Września – Ślepsk Suwałki 0:3 (18:25, 16:25, 14:25)

APP Krispol Września: Marcin Iglewski, Chwastyniak, Antosik, Dobosz, Jasiński, Tylicki (libero) oraz Skup, Murdzia, Sęk, Wajdowicz, Mateusz Iglewski (libero), Kempiński.

Ślepsk Suwałki: Modzelewski, Skrzypkowski, Makowski, Winnik, Rudzewicz, Andrzejewski (libero) oraz Schamlewski, Rawiak.