Grunwald Poznań przegrał z ASPR Zawadzkie

Drugoligowi szczypiorniści Grunwaldu Poznań przegrali w weekend we własnej hali z zespołem ASPR Zawadzkie 24:38 i spadli na czwarte miejsce w tabeli.

reczna_grunwald_logo

Podopieczni Rafała Walczaka mecz z zespołem ASPR Zawadzkie rozpoczęli fatalnie i po pierwszych minutach przegrywali 0:7, a pierwszą bramkę zdobyli dopiero z rzutu karnego w 13. minucie spotkania. Zespół gości do zwycięstwa prowadził Łukasz Płonka, który w pierwszej połowie zdobył aż 10 bramek, a jego zespół schodził na przerwę prowadząc 22:8. Po zmianie stron Grunwald zaczął grać lepiej, ale mecz i tak zakończył się pewnym zwycięstwem przyjezdnych.

Za tydzień Grunwald zmierzy się na wyjeździe z zespołem LKS OSiR Komprachcice, a w sobotę, 22 listopada o godz. 14:00 w Hali Sportowej Gimnazjum nr 54 przy ul. Newtona będzie podejmował UKS Dziewiątka Legnica.

WKS Grunwald Poznań – ASPR Zawadzkie 24:38 (8:22)

WKS Grunwald Poznań: Kulczyński, Aleksandrowicz , Pietrowski- Wachowiak 1, Krakowiak 2, Westwal 1, Fogler 2, Draszkiewicz 2, Meissner 3, Majewski 6, Lubiewski 5, Guraj 1, Piechowiak 1, Koligat, Kurek.

ASPR Zawadzkie: Puszkar, Donosewicz – Płonka 13, Kalisz 4, Krygowski 4, Hertel 3, Kąpa 3, Zagórowicz 3, Kubillas 2, Kulej 2, Skowroński 2, Szulc 1, Morzyk 1, Albinger.