Trener Warty ostro o swoich piłkarzach: – Paru zawodników nie zasługuje na zakładanie koszulki Warty

Warta Poznań przegrała w Stargardzie Szczecińskim 0:4. Oto, co powiedzieli na konferencji trenerzy obu drużyn. Relacja minuta po minucie z meczu (czytaj tutaj).

Warta - Raków048

Piotr Kowal (Warta Poznań): – Przed meczem zakładaliśmy sobie rzeczy, który zawodnicy w ogóle nie zrealizowali. Paru zawodników nie zasługuje na zakładanie koszulki Warty. Zdaję sobie sprawę, że Błękitni zagrali dobry mecz, ale nie możemy tak wychodzić na boisko. Dla mnie to jest zastanawiające, co się działo na murawie – nie chcę wymieniać nazwisk, ale według mnie to było żenujące. Mamy utrzymanie, ale dzisiaj jest mi po prostu przykro. Gratuluję przeciwnikom.

Krzysztof Kapuściński (Błękitni Stargard Szczeciński): W szatni powiedzieliśmy sobie, że ten mecz jest dla nas o mistrzostwo świata. To duży sukces, że utrzymaliśmy się w tej ciężkiej lidze. Obiektywnie – dzisiaj nikt nie był w stanie z nami wygrać. Przyznam szczerze, że nigdy nie widziałem tak zmobilizowanej drużyny. Ten zespół ma moc. Dziękuję włodarzom klubu za organizację, jaka tu panuje. Stargard zasługuje na tę II ligę, a moim zawodnikom należą się wielkie słowa uznania.