Lech znowu stracił trzy gole

W sparingowym spotkaniu rozegranym w Niemczech Lech przegrał z 14. drużyną Bundesligi z ubiegłego sezonu FC Augsburg 1:3 (0:3). Mecz rozegrano w trzech odsłonach bowiem w 66 minucie został przerwany na 15 minut z powodu ulewnego deszczu. To po porażce z beniaminkiem niemieckiej 2. Bundesligi SSV Jahn Regensburg 2:3 (2:0) i 0:3 z AIK Solna w Lidze Europy, kolejny mecz, w którym Lech traci trzy bramki w jednym meczu!

Bramki strzelili: Aristide Bancé 18, 28, Giovanni Sio 20 – Bartosz Ślusarski 81 (k)

FC Augsburg: (skład wyjściowy) Simon Jentzsch – Gibril Sankoh, Kevin Vogt, Knowledge Musona, Daniel Baier, Sebastian Langkamp, Andreas Ottl, Matthias Ostrzolek, Giovanni Sio, Aristide Bancé, Stephan Hain.

Lech Poznań: Krzysztof Kotorowski – Kebba Ceesay (60 Adrian Cieślak), Hubert Wołąkiewicz (46 Tomasz Kędziora), Manuel Arboleda (46 Marcin Kamiński), Jarosław Ratajczak (46 Luis Henríquez) – Gergő Lovrencsics (46 Jacek Kiełb), Rafał Murawski (46 Karol Linetty), Szymon Drewniak (46 Łukasz Trałka), Mateusz Możdżeń (46 Bartosz Bereszyński), Jakub Wilk (46 Aleksandyr Tonew) – Vojo Ubiparip (46 Bartosz Ślusarski).