II Turniej Piłki Nożnej Lech 1929 Poland w Opalenicy

11 drużyn wzięło udział w II Turnieju Piłki Nożnej Lech 1929 Poland, który odbył się 1 lutego w hali OSiR-u w Opalenicy.

Zespoły zostały podzielone na dwie grypy. Mecze w każdej z nich odbywały się systemem każdy z każdym. Cztery najlepsze zespoły grały o miejsca na podium i puchary. W przerwie rozgrywek  czas umiliła grupa tńca nowoczesnego OK pod kierownictwem Beaty Ziobro.  Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy, ciepły posiłek i napoje. Pierwsze miejsce w turnieju zajął zespół KICIN, zdobywając tym samym puchar prezydenta klubu Lech i przechodni puchar pisma „Motofani”.  Na drugim miejscu znalazł się zespół 100 GRAM, a na trzecim MESCALEROS POLAND. Obie drużyny otrzymały puchary Burmistrza Opalenicy, które wręczył zastępca burmistrza Andrzej Mainka.  Najlepszym strzelcem został Mikołaj Curyk ( Mescaleros Poland), a najlepszym bramkarzem Mariusz Stróżyk (Żurawie Kościan).

To już druga edycja tegoż turnieju piłki nożnej i z roku na rok cieszy się on coraz większym powodzeniem. W tym miejscu należy zakomunikować, iż Stowarzyszenie Motocyklowe LECH 1929-32 wygrało plebiscyt organizowany przez portal nasze miasto. Na Patriotycznie Zakręconych w Wielkopolskim Finale na klub motocyklowy głos oddało 40 012 osób, za co bardzo dziękujemy. Działalność członków stowarzyszenia widać w gminie Opalenica wszędzie. Angażują się w inicjatywy społeczno-kulturalne, sportowe, patriotyczne i religijne.