Trzecie zwycięstwo Warty Poznań

W trzecim pojedynku sparingowym podczas zgrupowania w Wałbrzychu piłkarze Warty Poznań pokonali miejscowego Górnika 2:0 (1:0).

Rywal Zielonych to wicelider grupy zachodniej II ligi, w której Warta zajmuje czwartą pozycję. Pierwszy gol padł już w 3 minucie. Dobre podanie otrzymał Grzegorz Rasiak i nie dał szans bramkarzowi gospodarzy. Na minutę przed końcem spotkania wynik ustalił Michał Ciarkowski skutecznie wykonując rzut wolny.

Bramki: Grzegorz Rasiak 3′, Michał Ciarkowski 89′.

I połowa: Semir Bukvic – Mateusz Maruniak, Wojciech Onsorge, Łukasz Jasiński, Błażej Nowak, Maciej Scherfchen, Dominik Chromiński, Mateusz Pogonowski (Michał Grzesiek 21′), Paweł Piceluk, Dominik Mucha, Grzegorz Rasiak.

II połowa: Paweł Beser (Mateusz Filipowiak 60’) – Filip Brzostowski, Alan Ngamayama, Mateusz Bany, Dariusz Wróblewski, Michał Goliński, Adrian Bartkowiak, Karol Gregorek, Michał Ciarkowski, Łukasz Spławski.