Zobacz fotogalerię z meczu SKF PBS SP 69 Poznań – SPS Sparta Złotów

Trzecioligowe siatkarki SKF PBS SP 69 Poznań niespodziewanie przegrały we własnej hali z SPS Sparta Złotów 0:3. Zobacz fotogalerię z tego wydarzenia, którą przygotowała Jagoda Thiem. Patronem medialnym klubu jest dwutygodnik i portal „Nasz Głos Poznański”.

Faworytem sobotniego spotkania był zespół SKF PBS SP 69 Poznań, który w poprzedniej kolejce pewnie wygrał na wyjeździe SPS BoxPro Volley Piła. Jednak podopieczne Dawida Erwardta przyjechały do stolicy Wielkopolski nastawione bardzo bojowo i pragnące sprawić niespodziankę. Sztuka ta udała się już w pierwszym secie, który złotowianki wygrały 28:26. Taki obrót sytuacji postawił poznanianki pod ścianą, które będąc jeszcze na etapie zgrywania zespołu nie potrafiły sobie poradzić z dobrze grającą taktycznie drużyną Sparty i przegrały dwa kolejne sety.

– Walczyliśmy dziś bardzo dzielnie, ale rywal był po prostu lepszy i jestem pewien, że utalentowane młode zawodniczki ze Złotowa sprawią w tej lidze niejedną niespodziankę. Myślimy już o spotkaniu z nowym liderem SKS Murowana Goślina – mówił po spotkaniu Michał Sułkowski ze sztabu SKF PBS / SP 69 Poznań.