Porażka Warty Poznań po golu w ostatniej minucie

Warta Poznań przegrała 2:3 z Radomiakiem Radom w wyjazdowym meczu 5. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Podopieczni Dawida Szulczka byli blisko zanotowania trzeciego remisu z rzędu, ale w ostatniej minucie stracili gola po zamieszaniu w polu karnym. Bramki dla poznaniaków zdobyli w 20. minucie z rzutu karnego Kajetan Szmyt i na początku drugiej połowy, chwilę po wejściu na murawę z ławki rezerwowych, Dario Vizinger.

Radomiak Radom – Warta Poznań 3:2 (2:1)

Bramki: 4. Donis, 21. Henrique, 90+8. Rocha – 20. Szmyt (kar.), 48. Vizinger

Kartki:   57. Cichocki – 68. Vizinger, 83. Kupczak

Radomiak Radom: Posiadała – Grzesik, Cichocki, Rossi, D. Abramowicz – L. Semedo, Donis (63. Kaput), Novaes Palhares, Wolski (89. Castañeda) – Machado (63. E. Semedo), Henrique (82. Rocha).

Warta Poznań: Grobelny – Bartkowski, Kiełb (66. Mäenpää), Stavrópoulos (60. Pleśnierowicz), Borowski (79. Matuszewski) – Szmyt, Żurawski (46. Vizinger), Mariz Luís (79. Kopczyński), Savić – Kupczak, Zreľák.