Enea AZS Politechnika Poznań bliżej play-off

Koszykarki Enei AZS Politechniki zwyciężyły dzisiaj ostatni w tabeli EBLK MKS Pruszków 94:81. To siódma wygrana podopiecznych trenera Wojciecha  Szawarskiego, które są coraz bliżej play-off. Najbliższy mecz zagrają one we Wrocławiu ze Ślęzą. Patronat nad poznańskim zespołem sprawuje „Nasz Głos Poznański”. Zobacz zdjęcia z meczu – na końcu artykułu.

Enea AZS Politechnika Poznań

Po środowym zwycięstwie nad Zagłębiem Sosnowiec, mogło się wydawać, że poznanianki wyjdą na parkiet bardzo zmotywowane. Jednak młode koszykarki z Pruszkowa grały bez kompleksów i zdobywały punkty spod kosza i z dystansu. Akademiczki miały kłopoty ze skutecznością i dopiero na 4 minuty przed końcem tej kwarty wyszły na prowadzenie 17:15 i nie oddały już prowadzenia do końca kwarty, która skończyła się wynikiem 27:23.