Warta Poznań przegrała w Radomiu

W piątej kolejce piłkarskiej ekstraklasy Warta Poznań przegrała w Radomiu z Radomiakiem 0:1 (0:0). Bramkę gospodarze zdobyli w doliczonym czasie. Strzelcem był Mario Rondon, który na boisku pojawił się chwilę wcześniej. W 56. minucie Adrian Lis obronił rzut karny egzekwowany przez Leandro.

Początek meczu był wyrównany, a gra toczyła się głównie w środkowej strefie. W 22. minucie piłka po strzale Leandro trafiła w słupek. W 37. minucie z dystansu uderzał Maurides, ale niecelnie.

W 54. minucie sędzia podyktował rzut karny dla Radomiaka po starciu Jana Grzesika z Raphaelem Rossim. Mocny strzał Leandro obronił Adrian Lis.

W 67. minucie do dobrej sytuacji w polu karnym doszedł Milan Corryn, jednak jego uderzenie było bardzo niecelne. 10 minut później świetne podanie w pole karne otrzymał Mateusz Czyżycki, ale uderzył nieczysto i posłał piłkę w trybuny.